NOVINKY

Naši nejmilejší hosté,

 

V roce 2011 se začala psát společná historie kavárny Freedom Café, která byla k naší lítosti ukončena se začátkem Covidu. 

 

Po dlouhých dvou letech odloučení, kdy jsme si stejně jako řada z vás uchovávaly naději, se naskytla možnost, která se stává skutečností! Už brzy se totiž opět můžeme setkávat u kávy, zákusků i originálního jídla.

 

V lednu se v centru Karlových Varů (Moskevská 20) otevírá nová elegantní kavárna a my věříme, že francouzský styl, vás stejně jako nás nadchne! Kavárna Parisienne nabídne kromě neotřelého prostředí úžasné dobroty, které pro vás upeče sama majitelka Pavlínka.

Obsluha je pak, jak je u nás zvykem, ryze dámská. Už teď se na vás těší Pavlínka, Andrea, Kristýnka, Karolínka, Jitka a Petra. Kavárna bude pro vás otevřena 7 dní v týdnu od 9.00 do 20 hodin. Ve slunečných dnech bude možné si posedět na naší zahrádce.

 

Z celého srdce se všichni těšíme na setkávání s vámi, věrnými hosty, které už po společných letech u kávy považujeme za přátele.

 

Ti z vás, kteří by si rádi uchovali památku na Freedom Café, si mohou zakoupit hrneček s logem v krásném obchůdku Dobrá myšlenka, Jugoslávská 14 (otevřeno od 11-17, pondělí – pátek).

 

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce, těšíme se brzké setkání.

 

Jitka a Petra


Freedom Café 

web: www.freedomcafe.cz 

e-mail: freedomcafe@seznam.cz 

FB: https://cs-cz.facebook.com/freedomcafekv